Events in Muzica

Teddy Bear presents Mahmut Orhan

Fri, 22 March, 23:00 • Fratelli

Organized by CYCLIC

Buy Tickets

Cyclic 9 Years Anniversary in Iasi

Sat, 23 March, 22:00 • Zona de agrement Ciric

Organized by CYCLIC

Buy Tickets

DMB In The Mountains V.12 ● 23 martie ● Busteni

Sat, 23 March - Sun, 24 March • Inside Bar Busteni

Organized by Deep Mix Bucharest

Buy Tickets

Concert Ian&Azteca;

Sat, 30 March, 22:00

Pe 30 martie rupem tenesii cu o super petrecere si concert Ian&Azteca;!

Organized by Cip Events

Buy Tickets

Cyclic 9 Years Anniversary in Cluj-Napoca

Sat, 30 March, 23:59 • Form Space

Organized by CYCLIC

Buy Tickets

O Data Pe Luna w/ La Familia, gAZAh & DJ Gharaa

Fri, 05 April, 22:00 • Goblin Constanta

"O Data Pe Luna" o celebrare a rap-ului Romanesc doar cu Hip-Hop Romanesc vine pentru prima data in Goblin Constanta!

Organized by PHH Studio

Buy Tickets

O Data Pe Luna w/ La Familia, gAZAh & DJ Gharaa

Sat, 06 April, 22:00 • Underground The Pub

"O Data Pe Luna" o celebrare a rap-ului Romanesc doar cu Hip-Hop Romanesc vine pentru prima data in Underground The Pub !

Organized by PHH Studio

Buy Tickets

O Data Pe Luna w/ La Familia, gAZAh & DJ Gharaa

Fri, 12 April, 21:00 • Urban Home

"O Data Pe Luna" o celebrare a rap-ului Romanesc doar cu Hip-Hop Romanesc vine pentru prima data in Urban Home !

Organized by PHH Studio

Buy Tickets

O Data Pe Luna w/ La Familia, gAZAh & DJ Gharaa

Sat, 13 April, 21:00 • Club Infinity Galati

"O Data Pe Luna" o celebrare a rap-ului Romanesc doar cu Hip-Hop Romanesc vine pentru prima data in Infinity!

Organized by PHH Studio

Buy Tickets

Sunset Festival ☼ Spring Edition

Sun, 28 April, 21:00

You, me & the sea.

Organized by Sunset Festival

Buy Tickets

Rákász Gergely - concert de orgă

Fri, 17 May, 19:00 • Galeria Bisericii Reformate

Lords of the Organ III. - Bach, Vivaldi, Italy

Organized by Asociatia HID

Buy Tickets

ARTmania Festival 2019

Fri, 26 July - Sat, 27 July • Piata Mare

Opeth, Madrugada, Wardruna și Myrkur fac parte din primul val de artiști confirmați la cea de-a 14-a ediție ARTmania Festival,

Organized by ARTmania Events

Buy Tickets

Sunset Festival 2019

Thu, 08 August - Sun, 11 August • Sunset Festival

You, me & the sea!

Organized by Sunset Festival

Buy Tickets