Evenimente Teatrul Național Radu Stanca Sibiu

Autobahn

Fri, 25 September, 19:00 • TNRS - Sala Mare

Organizat de Teatrul Național Radu Stanca Sibiu

Cumpără Bilete

Autobahn

Sat, 26 September, 19:00 • TNRS - Sala Mare

Organizat de Teatrul Național Radu Stanca Sibiu

Cumpără Bilete

Sunt o babă comunistă

Sun, 27 September, 19:00 • Fabrica de Cultura

Organizat de Teatrul Național Radu Stanca Sibiu

Cumpără Bilete

Îmi place cum miroși

Wed, 30 September, 19:00 • Fabrica de Cultura

Organizat de Teatrul Național Radu Stanca Sibiu

Cumpără Bilete

Îmi place cum miroși

Thu, 01 October, 19:00 • Fabrica de Cultura

Organizat de Teatrul Național Radu Stanca Sibiu

Cumpără Bilete

Îmi place cum miroși

Fri, 02 October, 19:00 • Fabrica de Cultura

Organizat de Teatrul Național Radu Stanca Sibiu

Cumpără Bilete

Felii

Sat, 03 October, 19:00 • TNRS - Sala Mare

Organizat de Teatrul Național Radu Stanca Sibiu

Cumpără Bilete

Felii

Sun, 04 October, 19:00 • TNRS - Sala Mare

Organizat de Teatrul Național Radu Stanca Sibiu

Cumpără Bilete

Verde taiat, regia Adina Lazar - PROTeatru Zalau@Fabrica de Cultura - Sala Lulu

Tue, 06 October, 19:00 • Fabrica de Cultura

Organizat de Teatrul Național Radu Stanca Sibiu

Cumpără Bilete

Zeul carnagiului @TNRS - Sala Mare

Thu, 08 October, 19:00 • TNRS - Sala Mare

ZEUL CARNAGIULUI de Yasmina Reza Regia: Bogdan Sărătean Spectacol în limba germană cu traducere în limba română

Organizat de Teatrul Național Radu Stanca Sibiu

Cumpără Bilete

Cui i-e frica de Virginia Woolf? @TNRS - Sala Mare

Fri, 09 October, 19:00 • TNRS - Sala Mare

Cui i-e frică de Virginia Woolf? de Edward Albee Regia Andrei și Andreea Grosu SPECTACOL NERECOMANDAT PERSOANELOR SUB 14 ANI.

Organizat de Teatrul Național Radu Stanca Sibiu

Cumpără Bilete

Maternal @TNRS - Sala Mare

Sat, 10 October, 19:00 • TNRS - Sala Mare

MATERNAL De Alexandra Badea REGIA: Radu Nica

Organizat de Teatrul Național Radu Stanca Sibiu

Cumpără Bilete

Maternal @TNRS - Sala Mare

Sun, 11 October, 19:00 • TNRS - Sala Mare

MATERNAL De Alexandra Badea REGIA: Radu Nica

Organizat de Teatrul Național Radu Stanca Sibiu

Cumpără Bilete

Jocuri de scena - PREMIERA @Fabrica de Cultura - Sala Lulu

Wed, 14 October, 19:00 • Fabrica de Cultura

Organizat de Teatrul Național Radu Stanca Sibiu

Cumpără Bilete

Lumina din spatele privirii - PREMIERA @TNRS - Sala Mare

Thu, 15 October, 19:00 • TNRS - Sala Mare

Organizat de Teatrul Național Radu Stanca Sibiu

Cumpără Bilete

Sarpele în iarba @TNRS - Sala Mare

Fri, 16 October, 19:00 • TNRS - Sala Mare

ȘARPELE ÎN IARBĂ de Alan Ayckbourn REGIA: Rafael David Kohn SPECTACOL PREZENTAT DE SECȚIA GERMANĂ, CU TRADUCERE ÎN LIMBA ROMÂNĂ.

Organizat de Teatrul Național Radu Stanca Sibiu

Cumpără Bilete

Tom si Jerry 2.0 @TNRS - Sala Mare

Sat, 17 October, 19:00 • TNRS - Sala Mare

TOM ȘI JERRY 2.0 Adaptare după „Jerry and Tom”, de Rick Cleveland REGIA: Florin Piersic jr. Spectacol nerecomandat celor sub 16 ani.

Organizat de Teatrul Național Radu Stanca Sibiu

Cumpără Bilete

Tom si Jerry 2.0 @TNRS - Sala Mare

Sun, 18 October, 19:00 • TNRS - Sala Mare

TOM ȘI JERRY 2.0 Adaptare după „Jerry and Tom”, de Rick Cleveland REGIA: Florin Piersic jr. Spectacol nerecomandat celor sub 16 ani.

Organizat de Teatrul Național Radu Stanca Sibiu

Cumpără Bilete

Autobahn @TNRS - Sala Mare

Sat, 24 October, 19:00 • TNRS - Sala Mare

Autobahn De: Neil LaBute REGIA: Andrei și Andreea Grosu

Organizat de Teatrul Național Radu Stanca Sibiu

Cumpără Bilete

Autobahn @TNRS - Sala Mare

Sun, 25 October, 19:00 • TNRS - Sala Mare

Autobahn De: Neil LaBute REGIA: Andrei și Andreea Grosu

Organizat de Teatrul Național Radu Stanca Sibiu

Cumpără Bilete

Tattoo @TNRS - Sala Mare

Thu, 29 October, 19:00 • TNRS - Sala Mare

TATTOO de Igor Bauersima şi Réjane Desvignes REGIA: Radu Afrim Spectacol în limba germană cu supratitrare în limba română

Organizat de Teatrul Național Radu Stanca Sibiu

Cumpără Bilete

Necunoscuta cunoscuta @TNRS - Sala Mare

Fri, 30 October, 19:00 • TNRS - Sala Mare

NECUNOSCUTA CUNOSCUTĂ de Aleksander Ścibor-Rylski UN SPECTACOL DE: Victor Olăhuț

Organizat de Teatrul Național Radu Stanca Sibiu

Cumpără Bilete

Moroi @TNRS - Sala Mare

Sat, 31 October, 19:00 • TNRS - Sala Mare

MOROI TEXTE: de Cătălin Ștefănescu și Ada Milea REGIA: Alexandru Dabija SPECTACOL NERECOMANDAT TINERILOR SUB 14 ANI

Organizat de Teatrul Național Radu Stanca Sibiu

Cumpără Bilete

Moroi @TNRS - Sala Mare

Sun, 01 November, 19:00 • TNRS - Sala Mare

MOROI TEXTE: de Cătălin Ștefănescu și Ada Milea REGIA: Alexandru Dabija SPECTACOL NERECOMANDAT TINERILOR SUB 14 ANI

Organizat de Teatrul Național Radu Stanca Sibiu

Cumpără Bilete